top of page

NABÍZÍME

LD seating

LD seating

LD seating se řadí mezi přední výrobce kancelářského sedacího nábytku v České republice i celé střední Evropě.

V roce 1993 byla v Boskovicích, ležících asi 40 km severně od Brna, založena obchodně výrobní firma se zaměřením na sedací nábytek. S růstem poptávky tuzemských zákazníků po kvalitním kancelářském sezení se v průběhu let firma LD seating vyprofilovala na ryze výrobní s vlastním vývojem, moderním výrobním a logistickým areálem a pevně se usídlila na špičce produkce kancelářského sezení v České republice.

antares

Antares

Společnosti Antares International Group je nyní 24 let. Od úplného začátku trvale a progresivně rosteme. Díky neustálému vstřebávání nových informací, zisku zkušeností, rozšíření produkčních kapacit a lidských zdrojů usilujeme o uspokojení zákazníka nejlepším možným výrobkem a službou. Souvislé využívání zkušeností nás dovedlo k získání certifikace ISO 9001 a ISO 14001, která potvrzuje prvotřídní výkony v oblasti kvality výrobků, organizace společnosti, péče o klienty a šetrného přístupu k životnímu prostředí. Náš katalog se pyšní řadou produktů, které díky svému modernímu designu a vysoké kvalitě zaujaly vedoucí pozici na trhu. 

Emagra

Emagra

Tradice výroby sedacího nábytku ve Svitavách započala v roce 1991 s úmyslem vyvíjet a uvádět na trh výrobky, které budou pro klienty zajímavé svojí kvalitou, designem, cenou a technickým řešením. Ryze česká, rodinná firma PONT začala prezentovat v licenci vyráběný sedací nábytek italské společnosti Mobilex. Již od počátku bylo filosofií firmy dodávat výrobky v kvalitě, kterou můžeme garantovat pětiletou zárukou. Přirozeným vývojem však vznikla myšlenka osamostatnění se od licenční výroby a nasměrovat podnikání naprosto samostatnou cestou a proto v roce 2009 vznikla nástupnická firma EMAGRA, s.r.o. Naše společnost započala éru vlastního vývoje a rozšířila své aktivity v oblasti nákupu komponentů z čistě italských komponentů i na další trhy. 

OFFICEPRO

Nabízíme kancelářské židle od základních modelů se synchronním mechanismem až po kancelářská křesla s řadou nastavitelných ergonomických funkcí. Vyberte si židli s ohledem na její využití v požadované cenové kategorii a barevném provedení. Kancelářské židle a kancelářská křesla jsou v základu vybaveny područkami. Podhlavník je u většiny kancelářských židlí jako volitelné příslušenství. Všechny kancelářské židle a křesla mají certifikát ze státní zkušebny. Na většinu kancelářských židlí a křesel poskytujeme záruku 3 roky. Zvláštní kategorií jsou pak zdravotní balanční židle LÖFFLER s 30 letou zárukou

Rim

Rim

RIM CZ s.r.o. vznikla v roce 1991 s podnikatelským záměrem vyrábět vlastní kancelářské židle. Filosofie zdravého sezení a poznatky z intenzívního výzkumu v oblasti ergonomie ovlivnily i další vývoj naší společnosti. Slogan "PRO ZDRAVÉ SEZENÍ" a tomu odpovídající záměr vyrábět a prodávat židle, které přispějí ke kultivaci a ozdravění kancelářského prostředí se staly hlavním posláním firmy.

Alba

Alba

Rodinná firma ALBA CR spol. s r.o. patří již několik desetiletí mezi nejvýznamnější tuzemské společnosti v oboru výroby a velkoobchodního prodeje kancelářského sedacího nábytku. Počátky vývoje technologií a pracovních postupů pro uvedený sortiment se datují do roku 1996 a od té doby ALBA CR prodělala dynamický rozvoj své produktové palety i výrobních kapacit.

form design

Form design

FORM, spol. s r.o. zahájila svou podnikatelskou činnost v prosinci 1991 a navázala na letitou spolupráci jednotlivých pracovníků z dřívějších let.

Hlavním sortimentem firmy jsou pracovní židle a sedací soupravy. Vedle těchto produktů se firma zabývá výrobou rozkládacích jídelních stolůvěšáků a dalšího doplňkového nábytku.

Hobis

Kancelářský nábytek HOBIS vám umožní nadčasové, atraktivní a přitom praktické a variabilní zařízení Vaší kanceláře kvalitním českým kancelářským nábytkem. Na skladové ploše 6.900m2 jsou pro Vás v osmi barevných provedeních připraveny pracovní a jednací stoly ve čtyřech typových řadách, zásuvkové kontejnery, dvě typové řady skříní, recepce, kancelářské kuchyňky a široká paleta doplňků.

Techo

Techo

Měníme obyčejné kanceláře na místa plná inspirace a vzájemné spolupráce, kde se cítí dobře vaši zaměstnanci i klienti. Nabízíme komplexní řešení pro všechny typy komerčních interiérů. Kanceláře, showroomy, bankovní pobočky, hotely, školní a zdravotnická zařízení realizujeme společně s našimi partnery po celém světě již od roku 1991. 

IR

Interier Říčany

Výrobce INTERIÉR ŘÍČANY na trhu působí již 25 let a právě tradice je zavazuje k neustálému zlepšování poskytovaných služeb zákazníkům. Zaměřuje se na výrobu kancelářského nábytku a výrobu laminovaných dřevotřískových a dřevovláknitých desek.

TON

TON

V roce 1861 byl v Bystřici pod Hostýnem zahájen provoz továrny na ohýbaný nábytek, dnes nejstarší svého druhu na světě. Její zakladatel Michael Thonet, jehož jméno nesla ve svém názvu, si toto místo nezvolil náhodou. Obklopeno bylo bukovými lesy, které nabízely nejen dostatek materiálu pro výrobní proces, ale ušetřilo i nemalé výdaje na transport či pracovní sílu. Do té doby neobvyklý systém průmyslové organizace práce, kdy se dělník specializoval pouze na jednu činnost, i unikátní technologie byly dalšími faktory, které pomohly židlím z Bystřice k nižší ceně a expanzi do celého světa.

Profim

Profim

Výrobce Profim na trhu působí již 28 let. Jako tým si jsme vědomi obrovského vlivu, který mají naše židle na zdraví, dobrou náladu a pohodlí lidí, které je používají. Čím více nábytku se ocitá v kancelářích, openspacech, čekárnách, recepcích, hotelových halách nebo konferenčních sálech, tím více roste naše odpovědnost za jejich funkčnost a spolehlivost.

Mayer

Mayer

Výrobce Profim na trhu působí již 28 let. Jako tým si jsme vědomi obrovského vlivu, který mají naše židle na zdraví, dobrou náladu a pohodlí lidí, které je používají. Čím více nábytku se ocitá v kancelářích, openspacech, čekárnách, recepcích, hotelových halách nebo konferenčních sálech, tím více roste naše odpovědnost za jejich funkčnost a spolehlivost.

MMP

MMP metal

Společnost MMP metal s.r.o. vznikla se záměrem vyrábět kvalitní kovový nábytek pro veřejné prostory. Tento cíl se nám daří naplňovat a naše výrobky najdete v hotelech, restauracích, školách, kancelářích u nás i v zahraničí. Po celou dobu se snažíme vytvářet tvarově čisté, ergonomické a funkční výrobky.

bottom of page