top of page

NABÍZÍME

DODAVATELÉ

LD seating

LD seating

LD seating se řadí mezi přední výrobce kancelářského sedacího nábytku v České republice i celé střední Evropě.

V roce 1993 byla v Boskovicích, ležících asi 40 km severně od Brna, založena obchodně výrobní firma se zaměřením na sedací nábytek. S růstem poptávky tuzemských zákazníků po kvalitním kancelářském sezení se v průběhu let firma LD seating vyprofilovala na ryze výrobní s vlastním vývojem, moderním výrobním a logistickým areálem a pevně se usídlila na špičce produkce kancelářského sezení v České republice.

Antares

antares

Společnosti Antares International Group je nyní 24 let. Od úplného začátku trvale a progresivně rosteme. Díky neustálému vstřebávání nových informací, zisku zkušeností, rozšíření produkčních kapacit a lidských zdrojů usilujeme o uspokojení zákazníka nejlepším možným výrobkem a službou. Souvislé využívání zkušeností nás dovedlo k získání certifikace ISO 9001 a ISO 14001, která potvrzuje prvotřídní výkony v oblasti kvality výrobků, organizace společnosti, péče o klienty a šetrného přístupu k životnímu prostředí. Náš katalog se pyšní řadou produktů, které díky svému modernímu designu a vysoké kvalitě zaujaly vedoucí pozici na trhu. 

Emagra

Emagra

Tradice výroby sedacího nábytku ve Svitavách započala v roce 1991 s úmyslem vyvíjet a uvádět na trh výrobky, které budou pro klienty zajímavé svojí kvalitou, designem, cenou a technickým řešením. Ryze česká, rodinná firma PONT začala prezentovat v licenci vyráběný sedací nábytek italské společnosti Mobilex. Již od počátku bylo filosofií firmy dodávat výrobky v kvalitě, kterou můžeme garantovat pětiletou zárukou. Přirozeným vývojem však vznikla myšlenka osamostatnění se od licenční výroby a nasměrovat podnikání naprosto samostatnou cestou a proto v roce 2009 vznikla nástupnická firma EMAGRA, s.r.o. Naše společnost započala éru vlastního vývoje a rozšířila své aktivity v oblasti nákupu komponentů z čistě italských komponentů i na další trhy. 

OFFICEPRO

Nabízíme kancelářské židle od základních modelů se synchronním mechanismem až po kancelářská křesla s řadou nastavitelných ergonomických funkcí. Vyberte si židli s ohledem na její využití v požadované cenové kategorii a barevném provedení. Kancelářské židle a kancelářská křesla jsou v základu vybaveny područkami. Podhlavník je u většiny kancelářských židlí jako volitelné příslušenství. Všechny kancelářské židle a křesla mají certifikát ze státní zkušebny. Na většinu kancelářských židlí a křesel poskytujeme záruku 3 roky. Zvláštní kategorií jsou pak zdravotní balanční židle LÖFFLER s 30 letou zárukou

Rim

Rim

RIM CZ s.r.o. vznikla v roce 1991 s podnikatelským záměrem vyrábět vlastní kancelářské židle. Filosofie zdravého sezení a poznatky z intenzívního výzkumu v oblasti ergonomie ovlivnily i další vývoj naší společnosti. Slogan "PRO ZDRAVÉ SEZENÍ" a tomu odpovídající záměr vyrábět a prodávat židle, které přispějí ke kultivaci a ozdravění kancelářského prostředí se staly hlavním posláním firmy.

Alba

Alba

Rodinná firma ALBA CR spol. s r.o. patří již několik desetiletí mezi nejvýznamnější tuzemské společnosti v oboru výroby a velkoobchodního prodeje kancelářského sedacího nábytku. Počátky vývoje technologií a pracovních postupů pro uvedený sortiment se datují do roku 1996 a od té doby ALBA CR prodělala dynamický rozvoj své produktové palety i výrobních kapacit.

Form design

FORM, spol. s r.o. zahájila svou podnikatelskou činnost v prosinci 1991 a navázala na letitou spolupráci jednotlivých pracovníků z dřívějších let.

Hlavním sortimentem firmy jsou pracovní židle a sedací soupravy. Vedle těchto produktů se firma zabývá výrobou rozkládacích jídelních stolůvěšáků a dalšího doplňkového nábytku.

form design
Hobis

Kancelářský nábytek HOBIS vám umožní nadčasové, atraktivní a přitom praktické a variabilní zařízení Vaší kanceláře kvalitním českým kancelářským nábytkem. Na skladové ploše 6.900m2 jsou pro Vás v osmi barevných provedeních připraveny pracovní a jednací stoly ve čtyřech typových řadách, zásuvkové kontejnery, dvě typové řady skříní, recepce, kancelářské kuchyňky a široká paleta doplňků.

Techo

Techo

Měníme obyčejné kanceláře na místa plná inspirace a vzájemné spolupráce, kde se cítí dobře vaši zaměstnanci i klienti. Nabízíme komplexní řešení pro všechny typy komerčních interiérů. Kanceláře, showroomy, bankovní pobočky, hotely, školní a zdravotnická zařízení realizujeme společně s našimi partnery po celém světě již od roku 1991.